Çelikoğlu İnşaat , İnşaat sektöründe 1988 yılında bir şirket çatısı altında toplanmasıyla oluşmuştur. Firmamız, kurulduğu günden bu yana konut ihtiyacı olan vatandaşlarımıza kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bir çok proje gerçekleştirmekte ve kendini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

         34 yıllık tecrübesiyle, insanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Çelikoğlu İnşaat, hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

          Çelikoğlu İnşaat, bir çok konut projesini ve Devlet Taahhüt işlerini eksiksiz bir şekilde yıllardır teslim etmektedir. Firmamız Son yıllarda  Batıkent ve Eryaman semtlerinde Markalaşan  “Vera Park 1, Vera Park 2, Vera Park 3, Vera Life Göksu, Vera West ve Vera Point” Konut projeleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.